CZK/€ 25.090 -0,10%

CZK/$ 24.343 -0,10%

CZK/£ 29.977 -0,01%

CZK/CHF 26.651 -0,31%

22. 03. 2012

0 komentářů

Šéf OECD: Eurozóna by potřebovala záchranný fond s bilioném eur

 


 

Šéf Organizace pro hospodářskou spolupráci se neshoduje s prezidentem Evropské centrální banky, který tvrdí, že eurozóna už má to nejhorší z hospodářské krize za sebou.

Země eurozóny ještě nejsou z nejhoršího venku. Musíme vybudovat matku všech protipožárních zdí,“ uvedl Ángel Gurría v rozhovoru pro švýcarský deník Handelszeitung. „Taková protipožární zeď bude signálem, jasnou zprávou pro finanční trhy a svět. Proto i sníží riziko nákazy,“ řekl.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů


Související články

Nejdůležitější změny ve mzdách pro rok 2025 – elektronizace, slevy i nové zdravotní benefity

Rok 2025 přináší významné novinky v oblasti mezd a sociálního pojištění. Zavádí se povinná elektronická komunikace pro dávky nemocenského pojištění, což slibuje snížení administrativní zátěže. Důchodci budou moci využít slevu na pojistném, zatímco minimální mzda vzroste na 20 800 Kč měsíčně.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

02. 01. 2025

Přehled: Co se v roce 2025 mění pro firmy, zaměstnance a daňové poplatníky?

Přehled vybraných legislativních změn, které se od nového roku dotknou jak firem, tak zaměstnanců. Rok 2025 přinese zejména novinky v DPH, paušální dani, odvodech OSVČ, minimální mzdě, zkušební době, výpovědní lhůtě, podmínkách pro dohodáře, zaručené mzdě, ESG reportingu i v zaměstnaneckých benefitech.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

31. 12. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *